شما اینجایید : خانه » ایمنی

ava-salamat-logo

 

خط مشی ایمنی شرکت هلیکوپتری آوا سلامت


. . . بعنوان مدیر عامل و مسئول اجرایی شرکت هلیکوپتری آوا سلامت، مفتخرم خط مشی ایمنی شرکت را، با هدف دستیابی به شرایط یک شرکت هلیکوپتری ایمن و حداکثر رضایتمندی مشتریان،  به شرح ذیل اعلام نمایم:

 

(( ايمني )) يكي از موضوعات محوري فعالیت‌های شرکت هلیکوپتری آوا سلامت مي باشد.

 

ما خود را متعهد مي دانيم تا با ايجاد  اجرا و بهبود مستمر راهبردها و فرآيندها اطمينان بيابيم كه كليه فعاليت‌هاي عملياتي با ايجاد توازن در منابع سازماني در جهت دستيابي به بالاترين سطح عملكرد ايمني ضمن رعايت استاندارد هاي ملي و بين المللي، در زمان ارائه خدمات، انجام مي پذيرد.

 

تعهدات ما در اين راستا عبارتند از: 

1- حمايت از سيستم مديريت ايمني از طريق تامين منابع مورد نياز جهت ايجاد فرهنگ سازماني مناسب بوسيله انجام ايمن فعاليت‌ها، تشويق ارتباطات و گزارش دهي اثر بخش در حوزه ايمني، و توجه به مديريت ايمني همانند ساير سامانه هاي مديریت، ضمن تاكيد وتوجه بر نتايج حاصله.

2- حصول اطمينان از اولويت مديريت ايمني به عنوان بخش اصلي مسئوليت تمامي مديران و كاركنان.

3- تبيين دقيق مسئوليت‌ها و لزوم پاسخگويي مديران و كاركنان نسبت به عملكرد ايمني سازمان و سامانه مديريت ايمني.

4- طراحي و اجراي فرآيند هاي شناسايي خطرات و مديريت ريسك شامل گزارش دهي خطرات به منظور حذف يا كاهش ريسك هاي ايمني و پيامد هاي خطرات ناشي از فعاليت هاي عملياتي در جهت دستيابي به بهبود مستمر در عملكرد ايمني.

5- حصول اطمينان از عدم مواخذه كاركناني كه از طريق سامانه گزارش دهي، خطرات موارد مربوط به ايمني را گزارش نمايند. به استثناي موارد تخطي عمومي افراد از مقررات يا رويه ها.

6- حصول اطمينان از تطبيق فعاليت‌هاي عملياتي با قوانين، مقررات و استانداردها.

7- حصول اطمينان از ارائه آموزش و اطلاع رساني مناسب و كافي به تمامي كاركنان در خصوص مسائل ايمني و انجام پرواز های HEMS مطابق با قوانین ایمنی، دستورالعمل استاندارد سازی و قوانین Air OPS.

8- حصول اطمینان از ارائه اطلاعات و آموزش ایمنی هوانوردی کافی جهت توانمندسازی در زمینه ایمنی و اشتراک گذاری دانش متناسب با مهارت‌های خاص به کلیه کارکنان.

9- حصول اطمينان از تامين نيروي انساني ماهر و آموزش ديده جهت اجراي راهبردها و فرآيندهاي مربوط به ايمني.

10- پياده‌سازي برنامه سنجش عملكرد ايمني براساس شاخص‌ها و اهداف واقع بينانه.

11- بهبود مستمر عملكرد ايمني ار طريق اندازه‌گيري، پايش مداوم و بازنگري منظم اهداف کلان و جزئی و سعي در دست يابي به اهداف تعيين شده.

12- حصول اطمينان از رعايت استانداردهاي ايمني توسط شركت‌هاي ارائه‌دهنده خدمات و طرف قرارداد.

 

خلبان کیومرث احدی

مدیرعامل 

 

 

 

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان فلسطین -خیابان حجت دوست -خیابان محتشمی پور (طوس) پلاک ۳۲
  • ۸۸۹۶۱۴۹۶
  • ۸۸۹۶۱۴۰۳
ایمنی

عضویت در خبرنامه

کلمات کلیدی

آوا سلامت ایمنی هلیکوپتری HEMS آموزش ایمنی استانداردسازی ارزیابی تخلیه انبوه پایگاه دانش فوریت های پزشکی هوایی حمل و نقل هوایی

ارتباط با ما